פרופיל החברה

חברת מטרו מתמחה בייצור,יבוא  שיווק והפצה של מוצרי נייר וקרטון.

חברת מטרו (בעברה נקראה חברת "רון" שהוקמה בשנת 1963 )
במשך למעלה מחמישה  עשורים, חברת מטרו  ניצבת בשורה הראשונה עם החברות המובילות בתחומה, ומציעה מבחר מקיף של מוצרים מעולים שאותם ניתן למצוא בכל הרשתות לציוד משרדי – גדולות וקטנות, ארציות ואזוריות.

בנוסף בחברת מטרו אנחנו מייצרים מוצרים מיוחדים המותאמים לצרכיי השוק המוסדי והמקצועי- ממשרדים ועד מפעלים, מוסדות חינוך וארגונים ואחרים.

כבר שנים שמוצרי החברה הם חלק בלתי נפרד מנוף המשרדים  הישראלי, והופכים לכולנו את החיים לנוחים, מאורגנים ויפים יותר.

בין לקוחותינו רשתות גדולות לציוד משרדי כמו קרביץ, גרפיטי, אופיס דיפו, ועוד חנויות מובחרות רבות לציוד משרדי בכל רחבי הארץ

כחברה בעלת מוניטין של שנים, אנו שואפים תמיד למצוינות.   מקצועיותה של מטרו מבוססת, בראש ובראשונה, על יכולותיה הגבוהות ביצור המקומי ומתן מענה מהיר לדרישות השוק. 

מערך הייצור המקומי המתקדם שלנו במטרו, כולל כ 40 עובדים במפעל באשדוד.

 בנוסף  כחלק ממדיניות החברה לתרום לקהילה, במפעלינו מועסקים באהבה אנשים עם מוגבלות. אנו פועלים על מנת לקדם ולשלב אותם בקהילה, מתוך אמונה שלכל אדם הזכות למימוש עצמי, לכבוד ולחיים בעלי משמעות.
כמו כן, חברת מטרו בשיתוף עם שירות בתי הסוהר, מעסיקים על בסיס יומי כ100 אסירים מבתי כלא ברחבי הארץ . מערך זה מאפשר לחברה לתת מענה מהיר מוקפד ואיכותי ללקוחותיה.

התעדכנות ללא הפסקה, הקשבה לצרכיי השוק, זיהוי מגמות עתידיות והשקעה בלתי פוסקת בשיפור ועיצוב המוצרים הם חלק בלתי נפרד מפעילות החברה השוטפת.

גישה זו, מאפשרת לנו בחברת מטרו, לעמוד בחזית החדשנות של ענף הציוד המשרדי ומכשירי הכתיבה, ובמקרים רבים להיות הראשונים להציע ללקוחותינו מוצרים כחול לבן, חדשניים ומעוצבים, כל זאת במחירים הוגנים.

מערך השיווק וההפצה שלנו בחברת מטרו  מאפשר לנו לספק ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה והזמינה ביותר.
צי משאיות החברה, הפועל לאורכה ולרוחבה של הארץ,
יוצא בכל יום לספק את ההזמנות, ערוך להגיע לכל נקודה על המפה.

 נשמח להגיע גם אליכם, התקשרו אלינו 

08852663